جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 August 23
هنوز هم اروپایی ها پشت در دکان «اوفک» می ایستند تا اجازه بگیرند/ترامپیسم برهه کوتاهی از تاریخ آمریکا نیست. این می تواند یک روند جدید در آمریکا باشد
محمدجواد ظریف:
وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه به اروپایی ها می گوییم مقدراتتان را در اختیار «اوفک» قرار ندهید، گفت: ولی هنوز هم اروپایی ها پشت در دکان اوفک می ایستند تا اجازه بگیرند.
دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند/ چهل سال دوم قطعاً برای ما بهتر و برای دشمنان بدتر خواهد بود /ضرورت تغییر نگاه مسئولان و دستگاه‌ها به تولید کنندگان/تحریم فرصتی برای تغییر ساختار بودجه است
رهبر انقلاب در دیدار با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و چهل سال دوم جمهوری اسلامی قطعاً از چهل سال اول، برای ما بهتر و برای دشمنان بدتر خواهد بود.
اخبار مرتبط
پربیننده ترین
عناوین خبری
آمریکا به‌خیال تحت فشار قرار دادن ایران همه ننگ‌ها را به‌جان خرید
روحانی:
رئیس جمهور با اشاره به اینکه آمریکا با خروج از برجام فشار اقتصادی را کلید زد، گفت: آمریکا به خیال اینکه می‌تواند ایران را در فشار قرار دهد همه ننگ‌ها را به جان خرید.
سامانه «باور373» چه ویژگی‌هایی دارد؟/ دست‌یابی ایران به فناوری‌های نوین دفاعی
رونمایی از سامانه بومی « باور 373»:
بهره‌برداری از سامانه پدافند موشکی «باور373» علاوه بر آنکه تاثیر خود را در افزایش توان بازدارندگی کشور و نیروهای مسلح خواهد داشت، دروازه‌های جدیدی نیز در عرصه فناوری‌های نوین دفاعی به روی کشور گشود.
کارهایی که من برای اسرائیل کرده‌ام، بی‌سابقه است
ترامپ:
رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه هیچ رئیس‌جمهوری مانند او به نفع رژیم صهیونیستی عمل نکرده، بار دیگر گفت انتظار دارد یهودیان در انتخابات ریاست‌جمهوری به او رأی دهند.
بوریس جانسون بر سر دو راهی انتخاب اروپا یا آمریکا
خبرگزاری رویترز گزارش داد؛
اجلاس سه روزه جنوب غرب فرانسه واقعیت‌های جدیدی را برای انگلیس نمایان خواهد کرد و آن شامل از دست دادن نفوذ در اروپا و افزایش وابستگی به آمریکاست.
پشت پرده‌ای برای مذاکره ایران و آمریکا وجود ندارد/ کاری با انتخابات ۲۰۲۰ نداریم
علی لاریجانی:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که راه ایران مشخص است و کاری به انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریکا ندارد، چرا که یک هدف‌ بلندمدت را دنبال می‌کند.
عقب‌نشینی بی‌سروصدای آمریکا از خاورمیانه؟ / ناو باکسر از خلیج‌فارس خارج شد
روزنامه رأی الیوم گزارش داد؛
برخی رسانه‌ها اعلام کردند علی‌رغم تهدید‌های کلامی آمریکا علیه ایران، ناو‌های این کشور بدون توجه رسانه‌ها آب‌های خلیج فارس را ترک کردند.
تفاوت نشست گروه هفت، هشت و بیست چیست؟
یورو نیوز در گزارشی بررسی کرد؛
یورو نیوز در گزارشی به بررسی نشست سران گروه هفت، هشت و بیست و تفاوت‌های آن‌ها پرداخت.
دست رد نیوزیلند به درخواست بریتانیا برای پیوستن به ائتلاف تنگه هرمز
وزیر دفاع نیوزیلند در پاسخ به درخواست بریتانیا برای کمک به ائتلاف اروپا به منظور گشت‌زنی در تنگه هرمز تصریح کرد که کشورش هیچ کشتی برای تخصیص به این مأموریت ندارد.
اقتدار جمهوری اسلامی دشمنان را مایوس کرده است/ایران در گام دوم انقلاب یک قدرت شکست ناپذیر خواهد بود
سرلشکر باقری:
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، گفت: این سطح از توانمندی مقدمه ای است تا در گام دوم انقلاب اسلامی، ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد.
برجام جایگزین ندارد/قاطعانه به حفظ آن متعهدیم
آلمان:
نماینده آلمان در سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت بر پایبندی کشورش به توافق هسته‌ای برجام تأکید کرد.
حفظ امنیت خلیج فارس وظیفه کشورهای ساحلی است؛ دیگران دخالت نکنند/سرزمین فلسطین فروشی نیست/یکی از ریشه‌های اصلی بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه حضور نظامی آمریکا است
نماینده ایران:
نماینده دائم ایران در سازمان ملل می گوید کشورهای ساحلی مسئولیت امنیت خلیج فارس را بر عهده دارند و دخالت نیروهای خارجی دراین آبراه راهبردی، به هر بهانه‌ای که باشد، بی‌ثبات کننده، غیرقابل قبول و محکوم به شکست است.