پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۱۴۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۲
جامعه اسلامی مهندسین:
حرکت شرم آور و دین ستیز نشریه معلوم الحال فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه رسول مهر و رحمت، پیامبر اعظم (ارواحنا فداه) قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان و متدینان علی الخصوص مسلمانان عالم را جریحه دار نمود .

بسمه تعالی

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه نبی مکرم اسلام (ص)

>>لَقَدْ جاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزِیزٌ عَلَیْهِ ما عَنِتُّمْ حَرِیصٌ عَلَیْکُمْ بِالْمُؤْمِنِینَ رَؤُفٌ رَحِیمٌ>> سوره توبه،آیه 128

حرکت شرم آور و دین ستیز نشریه معلوم الحال فرانسوی در بازنشر کاریکاتور موهن علیه رسول مهر و رحمت، پیامبر اعظم (ارواحنا فداه) قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان و متدینان علی الخصوص مسلمانان عالم را جریحه دار نمود .

در جهانی که اندیشمندی برای زیر سؤال بردن داستانی به نام هولوکاست به زندان افکنده می شود و آزادی بیان در پای منافع صهیونیست به هیچ انگاشته می شود، بهترین خلق خدا از ازل تا ابد به سخره گرفته می شود و این حرکت موهن درنظر دشمنان دین و بندگان زر و زور و تزویر، عین آزادی بیان قلمداد می گردد.

درحالیکه آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) هرگونه خشونت و افراط را به صراحت تقبیح می کند و از قضا مسلمانان عالم بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان هستند، در اقدامی مشکوک و پر از ابهام به دفتر نشریه ای معلوم الحال که سابقه ای روشن در اسلام ستیزی دارد، حمله می شود و تعدادی کشته برجای می ماند و این سرآغازی می شود تا اسلام ستیزان و  دشمنان رسول اعظم(ص) عقده گشایی کنند و سردمدار تروریسم یعنی رژیم کودک کش صهیونیستی و حامیان مزوّرش دست در دست، راهپیمایی علیه خشونت و تروریست برگزار نمایند و باز سرپوشی باشد بر قتل و جنایت و آدم کشی و حمایت از تروریسم.

جامعه اسلامی مهندسین به عنوان تشکلی اصولگرا ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، قاطعانه اقدام موهن نشریه فرانسوی را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیاء،پیامبر اعظم(ص)، محکوم نموده و از عموم آزادمردان و پیروان ادیان آسمانی به ویژه علما و نخبگان امت اسلام می خواهد تا دربرابر این اقدام وقیحانه موضعگیری نموده و تلاش خود را مصروف افشای پشت پرده جریان های تروریستی اسلام نما و همچنین دشمنان پلید اسلام ستیز و اهانت کنندگان به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت(ص) نمایند . به امید روزی که جهان با ظهور مصلح آخرالزمان،مهدی موعود(عج) سرشار از شمیم عطر آموزه های اسلام ناب محمدی(صلّی الله علیه و اله و سلّم) گردد.

جامعه اسلامی مهندسین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: