پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۱۶۱۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴
جامعه اسلامي مهندسين:
بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران با ايجاد تحوّلي بزرگ در جهان، پرچم آزادي خواهي و حق طلبي جمهوري اسلامي را به اهتزاز درآورد و با درهم پيچيدن بساط ظلم و ستم و عدالت ستيزي ، نام و يادخود را در دل هاي عاشقان اسلام و نظام جمهوري اسلامي براي هميشه به يادگار گذاشت.
به گزارش روابط عمومي جامعه اسلامي مهندسين، اين تشكل اصولگرا با انتشار بيانيه اي به مناسبت سالگرد ارتحال ملكوتي بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران و فرارسيدن سالروز قيام ملت ايران در پانزدهم خردادماه، آحاد ملّت قدرشناس ايران را به شركت در آئين هاي بزرگداشت اين ايّام فراخواند. متن اين بيانيه به شرح ذيل است:

بسم الله الرّحمن الرّحيم

بيانيه جامعه اسلامي مهندسين به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره) و فرارسيدن سالروز قيام پانزدهم خرداد

اين انقلاب بي نام خميني (ره) در هيچ جاي دنيا شناخته شده نيست.

                                                                                                    مقام معظم رهبري

خرداد، يادآور نامي بزرگ در تاريخ معاصر جهان بشريت است. مردي كه قيامش را از پانزده خرداد 42 آغاز كرد و در بهمن 57 با به ثمرنشستن آن، گل لبخند را در سرتاسر عالم بر لبان تمامي مستضعفان و محرومان نشاند و نور اميد را به قلوب افسرده شان ارزاني نمود.

بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران با ايجاد تحوّلي بزرگ در جهان، پرچم آزادي خواهي و حق طلبي جمهوري اسلامي را به اهتزاز درآورد و با درهم پيچيدن بساط ظلم و ستم و عدالت ستيزي ، نام و يادخود را در دل هاي عاشقان اسلام و نظام جمهوري اسلامي براي هميشه به يادگار گذاشت.

دشمنان گرگ صفت اين مرز و بوم هرچه كوشيدند كه صداي حق طلبي ابرمرد تاريخ ايران را خاموش سازند، ره به جايي نبردند و امروز پس از گذشت نيم قرن از خرداد 42، چه بسيار انقلاب ها و گروه هاي حق طلبي كه ملهم از انقلاب اسلامي ايران در جهان درخشيدند و اكنون همچون خاري در چشم استكبار به دفاع از حقوق مظلومان و مستضعفان مي پردازند و اين همان باخت بزرگ جبهه استكبار در مقابل امام راحل(ره) و برد جبهه حق و ايمان و عدالت طلبيست.

اكنون و درآستانه بيست و ششمين سالگرد عروج ملكوتي حضرت روح الله (ره)، عاشقانش در جاي جاي ميهن اسلامي ضمن تأسي به آرمان هاي الهي و اقتدا به سيره ولايي وي، با بزرگداشت ياد و خاطره آن مرد بزرگ، عشق و ارادت خود را به وي به نمايش مي گذارند. بي شك عزت و اعتلاي امروز ايران اسلامي به رهبري جانشين برحق امام خميني ( ره ) حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدظله العالي )، ثمره اقتداي مردم ايران به مكتب اسلام و سيره معماركبيرانقلاب اسلامي است كه فرمود:پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا آسيبي به اين مملكت نرسد.

جامعه اسلامي مهندسين ضمن گراميداشت ياد و خاطره آن يار سفر كرده و نثار درود بيكران به ارواح طيبه شهداي قيام پانزدهم خرداد، ضمن بيعت مجدد با آرمان هاي امام راحل (ره) و رهبر عظيم الشان انقلاب (مدظله العالي) از عموم مردم قدر شناس ايران براي حضوردر آيين هاي بزرگداشت معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) دعوت نموده و بر ايستادگي بر اصول و ارزش هاي بنيان نهاده شده توسط آن بزرگمرد تاريخ ايران و دفاع از حقوق مظلومان و دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي تأكيد و پا فشاري مي نمايد.

جامعه اسلامي مهندسين


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: