سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 20
کد خبر: ۱۹۷۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴
جامعه اسلامی مهندسین:
علیرضا خجسته پور عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین و دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان تهران با انتشار بیانیه ای به نفع فهرست ائتلاف اصولگرایان از کاندیداتوری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انصراف داد.
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین، متن بیانیه علیرضا خجسته پور به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالي

انتخابات در كشور ما بايد مسابقه اي براي خدمت باشد.

مقام معظم رهبري

با سلام و درود به ارواح طيبه شهدا و امام الشهدا خميني كبير(ره) و آرزوي توفيق و سلامتي براي رهبر معظم انقلاب اسلامي

اينجانب با هدف افزايش مشاركت جوانان نسل انقلاب و نشان دادن جلوه اي از رويش هاي انقلاب اسلامي، پاي در عرصه رقابت هاي انتخاباتي از حوزه انتخابيه تهران،ري،اسلامشهر و شميرانات گذاردم و به لطف خداي تعالي و نظر مثبت دوستان و همراهان، در مراحل انتخاب در فهرست اصولگرايان پيش رفتم. لكن در يك فرايند تصميم گيري جمعي از حضور در فهرست نهايي بازماندم و خداي تعالي را شاكرم كه افراد شايسته تري نسبت به اينجانب در فهرست نهايي انتخاب گرديدند. حضور سلايق گوناگون اصولگرايي در كنار يكديگر و توجه ويژه به رويش هاي انقلاب اسلامي از ديگرسوي، از جمله محسّنات اين دوره از فعاليت ائتلاف اصولگرايان بود.

اينجانب بنابر ميثاقي كه از روز اول داشتم، ضمن تقدير و سپاس از همه بزرگواراني كه در شوراي ائتلاف اصولگرايان به اينجانب و به نسل رويش هاي انقلاب داشته اند، انصراف خود را از ادامه حضور در انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اعلام مي نمايم و حمايت خود را از فهرست منتخب ائتلاف اصولگرايان ابراز مي دارم و به عنوان برادري كوچكتر، خواهران و برادران عزيزي را كه در اين فهرست انتخاب نشده اند، به انصراف و حمايت از فهرست يكپارچه اصولگرايان سفارش مي نمايم تا ان شاءالله همه ما طعم شيرين پايبندي به عهد خود را بچشيم و اميد به حضور پرشور ملّت حماسه ساز ايران اسلامي داشته باشيم.

اينجانب به عنوان قطره اي از درياي بيكران ملّت ايران، تمامي مردمان بزرگوار ميهن عزيزم را با هر سليقه و تفكري به حضوري حماسي در اين دوره از انتخابات دعوت مي كنم تا با نمايش جلوه ديگري از اتّحاد و انسجام، به تمام دنيا ثابت كنند كه " چو ايران نباشد تن من مباد "

والسّلام عليكم و رحمه الله

عليرضا خجسته پور 25/11/94

عضو شوراي مركزي جامعه اسلامي مهندسين و دبير جامعه اسلامي مهندسين استان تهران


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: