پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۲۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
جامعه اسلامي مهندسين
جامعه اسلامي مهندسين با صدور بيانيه اي ضمن گراميداشت يوم الله سيزدهم آبان، استكبارستيزي را وظيفه اي ملي دانست. در بخشي از اين بيانيه آمده است: یوم‌الله سیزدهم آبان با سه برگ زرین خود، بانگ "هیهات من الذله" مردم خداجوی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند تا بار دیگر اثباتی بر اقتدای ملت شریف ایران به پیشوای شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) باشد.

بسمه تعالی

بيانيه جامعه اسلامي مهندسين به مناسبت فرارسيدن يوم الله سيزدهم آبان

 

"آنچه نقطه‌ی مقابل نظام اسلامی است، استکبار است. جهت‌گیری خصومتهای نظام اسلامی، با نظام استکبار است؛ ما با استکبار مخالفیم، ما با استکبار مبارزه میکنیم."
       مقام معظم رهبري

روزی در حافظه ملت غیور ایران ثبت گردیده است که نماد ایثار، استکبار ستیزی، استبدادگريزي و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ابرقدرت ها بالاخص شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار است... یوم‌الله سیزدهم آبان با سه برگ زرین خود، بانگ "هیهات من الذله" مردم خداجوی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند تا بار دیگر اثباتی بر اقتدای ملت شریف ایران به پیشوای شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) باشد.

تبعید عالمی شجاع و پیشرو همچون حضرت امام خميني (ره) به سبب مخالفت با کاپیتولاسیون؛ شهادت جمعی از دانش آموزان در سال 1357 و سی و یک شهید دانشجوی پیرو خط امام (ره) به دست رژیمی وابسته به استکبار و در آخر تسخیر سفارت شیطان بزرگ -یکی از سمبل های استکبار و استعمار-  به دست دانشجویان پیرو خط امام، در حافظه تاریخ با طلای ناب نوشته شده است.

«و اما الذین استنكفوا و استكبروا فیعذبهم عذاباً الیماً و لایجدون لهم من دون الله ولیاً و لانصیراً»
و اما كسانی را كه (از اطاعت خدا) خودداری كرده، (در مقابل خداوند) بزرگی كنند، به عذابی دردناك دچار می كند و آنان در برابر خدا برای خود یار و یاوری نخواهند یافت
.

جامعه اسلامی مهندسین به دستور قرآن کریم و با برگزيدن مطالبات مقام معظم رهبري به عنوان نقشه راه و به عنوان منتظران واقعی حضرت مهدي موعود(عج)، مبارزه با هر ظلم و ظالمی، استکبار و مستکبری را وظيفه خود مي داند و با پیروی از آیه ی شریفه ی "واعتصموا بحبل الله جمیعا" و لا تفرقوا..."  گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و دوشادوش آحاد ملت حق طلب ايران، تمامی این کشت و کشتار ها و تفرقه افکنی ها و کج فکری ها را محکوم نموده و همواره با وحدت کلمه، با اقتداء به ولایت، به مسیر رشد و اعتلاء کشور ادامه خواهیم داد.

" وَ قُل جاءَ الحقُّ وَ زَهَقَ الباطلُ انَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقًا "
"
و بگو ، حق آمد و باطل نابود شد، همانا باطل نابود شدنی است"

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: