جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 20
کد خبر: ۲۵۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه گفت که سیاست جامع آمریکا درباره ایران طیف گسترده‌ای از مسائل را در نظر خواهد گرفت.

به گزارشروابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از  فارس، سارا سندرز، در پاسخ به سوالی درباره اظهارات دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا که گفته بود او از بهره هوشی بالاتری نسبت به رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا برخوردار گفت که اظهارات ترامپ شوخی بوده است.

سندرز درباره حملات شخصی ترامپ به باب کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی سنا در موضوع برجام گفت که این سناتور آمریکایی با دولت آمریکا و اعضای دموکرات این مجلس برای تصویب قانونی درباره برجام همکاری کرده است. او گفت که کورکر برای برجام «فرش قرمز پهن کرده است.»

او گفت: «کورکر برای توافق هسته‌ای ایران فرش قرمز پهن کرد. او می‌توانست به [برجام] رأی مخالف بدهد، ولی به آن اعتبار بخشید.»

سخنگوی کاخ سفید درباره سیاست جامع ترامپ درباره ایران گفت که رویکرد وی، طیف گسترده‌ای از مسائل را شامل خواهد شد و تنها بخشی از رفتارهای ایران به عنوان یک «بازیگر بد» را در نظر نمی‌گیرد.

وی در پاسخ به تصمیم ترامپ در خصوص برجام گفت که رئیس‌جمهور در چند روز آینده تصمیم خود درباره این توافق را اعلام خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: