چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 19
کد خبر: ۲۶۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹

عراق روز جمعه اطلاعات جدیدی درباره ابوبکر البغدادی سرکرده گروه وهابی صهیونیستی داعش منتشر و اعلام کرد البغدادی همچنان زنده و نزدیک مرز‌های عراق و سوریه مخفی شده است.

به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل ازباشگاه خبرنگاران، ژنرال یحیی رسول سخنگوی وزارت دفاع عراق فاش کرد، گزارش‌های امنیتی موجود حاکی از آن است که البغدادی همچنان زنده است.

ژنرال رسول گفت: «ما اطلاعات زیادی در اختیار داریم. البغدادی زنده است و بین مرز‌های عراق و سوریه در مناطق بیابانی تردد می‌کند. هسته‌های نهفته داعش همچنان در این مناطق بیابانی وجود دارند.»

وی افزود اطلاعات موجود به طور مشخص‌تر تاکید دارند که خلیفه ادعایی (البغدادی) در منطقه‌ای بین شهر القائم در استان الانبار عراق و شهر البوکمال سوریه در ساحل رود فرات تردد می‌کند.

این مقام امنیتی عراق به تعداد دقیق فرماندهان و سرکرده‌های داعش که هنوز در این منطقه مرزی وجود دارند هیچ اشاره‌ای نکرد، ولی تخمین زد ده‌ها نفر باشند و البغدادی نیز در میان آنان قرار دارد.

ژنرال رسول اظهار داشت سرکرده‌های داعش مثل موش در مخفیگاه‌های دورافتاده در زیر زمین زندگی می‌کنند و برخی از آنان برای رد گم کردن لباس کشاورزان یا زنان را می‌پوشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: