پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۲۶۴۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
چو ايران نباشد، تن من مباد...
دربخشي از اين بيانيه آمده است: جامعه اسلامي مهندسين ضمن اعلام حمايت از مطالبات بحق مردمي و تقاضاي توجه مسئولين امر به بهبود اوضاع اقتصادي، همه جريانات و احزاب سياسي و قواي كشور را به وحدت و همدلي حول رهبري معظم انقلاب دعوت مي نمايد و برحمايت از دولت در رفع مشكلات ملت تأكيد و نقد مشفقانه و دلسوزانه را راهكار رشد جامعه مي داند.

بسمه تعالي

بيانيه جامعه اسلامي مهندسين درخصوص حوادث اخيردر ايران عزيز

چو ايران نباشد، تن من مباد...

ايران عزيز، زمستان امسال را متفاوت از سال هاي گذشته آغاز كرد. در حالي كه عده اي از هموطنانمان براي اعتراض به فشارهاي اقتصادي و معيشتي گرد هم آمده بودند، عده اي آشوب طلب صداي حق مردم را به آشوب و بلوا مبدل ساختند به اين اميد كه از اعتراضي درون خانوادگي، آتشي خانمان­سوز تدارك ببينند. قصه مطالبات مردم عزيز چيزي نيست كه بتوان به آساني از آن عبوركرد و غصه نان شب مردم و بيكاري برخي از فرزندان اين مرز و بوم آنقدر تلخ است كه اشك و اندوه بر چهره رهبر فرزانه ما جاري كرد. امروز همه قوا و همه نيروها از قواي سه گانه تا ساير نهادها و دستگاهها بايد دست بدست هم دهند و براي رفع مشكلات اقتصادي و گسترانيدن چتر رفاه و آسايش براي ملت بزرگ و قدرشناس ايران تمام مساعي خود را مبذول دارند. در اين ميان شايسته است كه تمام مسئولين، تريبون داران و احزاب و جناح هاي سياسي از دعواهاي بيهوده و اتهام زني هاي بي مورد و القاي ناكارآمدي و نااميدي به جامعه دست بردارند و جز خدمت خالصانه و نقد مشفقانه هدفي ديگر دنبال نكنند.

 جامعه اسلامي مهندسين به عنوان حزبي بر آمده از قشر تحصيلكردگان و متخصصان جامعه، از آحاد مسئولين تقاضا دارد ارتباط بيشتري هم با مردم و هم با نخبگان جامعه برقرار نمايند. شنيدن صداي مردم و صداقت در گفتار و رفتار، قطعا از تنش هاي اين چنيني جلوگيري خواهد نمود و آنجائيكه منابع محدود و امكانات براي حل مشكلات، مختصر است اگر صادقانه مردم را در جريان قرار دهند، ملت رشيد ايران تنگناها و مشكلات را درك خواهند نمود و اين همان ملتي است كه سالها رنج دفاع را تحمل كرد اما ذره اي از خاك كشور را تسليم دشمن نكرد. اين ملت با تعصب، فرزندان خود را فداي اسلام و ايران كرد تا پرچم سه رنگ ايران عزيز در دنيا برافراشته باشد( و چه دردآور است كه عده اي آشوبگر زبون پرچم عزيز اين كشور را به آتش كشيدند!!! )

اما سخني هم با آنانكه از حوادث اخيردر اين مرز پركهن، ذوق مرگ! شدند. از ترامپ و نتانياهو گرفته تا منافقان وطن فروش وپدرخوانده هاي سعوديشان كه تا ديروز ملت ما را تروريست خطاب مي كردند و دستشان تا مرفق به خون جوانان وطن آغشته است و امروز مزورانه  نقش روباه مكار! را بازي مي كنند و خود را حامي معترضان معرفي مي كنند. ملت ايران سالهاست كه شما را مي شناسند. آن روز كه سلاح ها و تانك ها و موشكهايتان را براي كشتن بچه و بزرگ اين مردم دراختيار صدام ديكتاتور قرارداده بوديد! آن روز كه هواپيماي مسافربري ما را با تمام سرنشينانش برفراز خليج فارس سرنگون كرديد! آن روزكه حاجيان خانه خدا را در حرم امن الهي قتل عام كرديد! آن روز كه بيش از 17000 ترور در اين كشور انجام داديد! وهمين چندي پيش خليج هميشه فارس ايران را با وا‍ژه جعلي " خليج ع ر ب ي " نام برديد. دلتان را خوش كرده ايد به چند روز آشوب دراين سرزمين شيران و دليران ! جوابتان فقط يك كلام است : " زهي خيال باطل! "

جامعه اسلامي مهندسين ضمن اعلام حمايت از مطالبات بحق مردمي و تقاضاي توجه مسئولين امر به بهبود اوضاع اقتصادي، همه جريانات و احزاب سياسي و قواي كشور را به وحدت و همدلي حول رهبري معظم انقلاب دعوت مي نمايد و برحمايت از دولت در رفع مشكلات ملت تأكيد و نقد مشفقانه و دلسوزانه را راهكار رشد جامعه مي داند. همچنين ملت صبور و بزرگوار ايران عزيز را به هوشياري در برابر توطئه هاي دشمنان دعوت مي كند و بر برخورد با عاملان فتنه 96 كه كشتار مردم و تخريب اموال عمومي را در دستور كار داشتند، تأكيد مي نمايد.

 جامعه اسلامي مهندسين

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: