سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 04
کد خبر: ۲۶۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
جامعه اسلامي مهندسين استان ايلام در خصوص بروز ناآرامي هاي اخير در كشور بيانيه اي صادر نمود.

به گزارش روابط عمومي جامعه اسلامي مهندسين به نقل از ایسنا، منطقه ایلام، متن کامل این بیانیه که با امضاء «خدابخش داودی‌نصر» دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان به دفتر ایسنا ارسال شده، به این شرح است:

بیان مطالبات واقعی و منطقی مردم در فضای آرام و قانونی، موضوعی جدید و غیرطبیعی به نظر نمی‌رسد. نکته‌ی قابل تامل این است که حساب مردم به معنای واقعی کلمه با خواسته‌های به حق را باید از مقوله اغتشاش و توحش و توهین به دین و مقدسات و پرچم و خسارت به اموال عمومی ، جدا کرد.

مطمئنا این گونه وحشی‌گری‌ها ریشه در کینه عمیق مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود وهابی و پادویی منافقان کوردل و برخی فریب خوردگان داخلی دارد. البته دشمنان ابله داخلی و خارجی بدانند که ملت آگاه ایران اسلامی مستحکم‌تر از گذشته با رمز وحدت، بصیرت و دشمن‌شناسی حول محور نعمت بزرگ ولایت فقیه، پاسخ آنها را داده و خواهند داد.

جامعه اسلامی مهندسین ضمن تاکید بر همراهی و همدلی مردم و پرهیز از تفرقه و اختلاف از مسئولان اجرایی، قضایی و قانون‌گذاری استدعا دارد که صادقانه، شفاف ، به موقع و به اندازه‌ی امکانات در اختیار، پاسخگوی مشکلات مردم باشند و با مراقبت دائمی از رفتار، کردار و گفتار خود در برخورد با مردم زمینه‌ساز شیطنت دشمنان داخلی و خارجی نشوند.

البته احزاب و رسانه‌ها نیز باید با حفظ نقد دلسوزانه در کنار دولت و سایر نهادهای حکومتی باشند و نکته آخر اینکه دستگاه قضا ، برخورد به موقع و شدید را با فتنه‌گران متوحش در دستور کار خود قرار دهد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: