يکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ - 2019 March 24
کد خبر: ۲۹۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
جامعه اسلامی مهندسین:
روز ملی مبارزه با استکبار جهانی سیزدهم آبان در حافظه تاریخی ملت غیور ایران همواره با استکبار ستیزی و دشمنی با شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار، همراه بوده است. ملت بزرگ ایران در پس این سیزدهم آبان ها به جهانیان ثابت کردند که مرید مکتب سالار شهیدان هستند که فرمودند:" هیهات من الذله"

باسمه تعالی

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت سیزدهم آبان

روز ملی مبارزه با استکبار جهانی سیزدهم آبان در حافظه تاریخی ملت غیور ایران همواره با استکبار ستیزی و دشمنی با شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار، همراه بوده است. ملت  بزرگ ایران در پس این سیزدهم آبان ها به جهانیان ثابت کردند که مرید مکتب سالار شهیدان هستند که فرمودند:" هیهات من الذله" حاشا که ایرانیان ذلت تسلیم در برابر استکبار جهانی و نوچه های لاابالی آن در منطقه و جهان را بپذیرد. اگر چه پافشاری بر مقاومت و عزتمداری برای مردم ایران زمین هزینه داشته و دارد، امام این ملت بزرگ به همه مستضعفان آموخت که می توانند مستکبران را به زباله دان تاریخ بسپارند، می توانند هویت خود را با نفی استعمار باز تعریف کنند و در نهایت  ارمغان آزادی خواهی ملت ایران در لوای اسلام عزیز این بود که دیوار ظلم و ستم شکستنی است.

پنجاه و چند سال از فریادهای پیر و مرادمان، خمینی کبیر(ره) در اعتراض به لاحیه ننگین کاپیتولاسیون می گذرد، خون های پاک ریخته شده در مسیر انقلاب اسلامی  این فریادهای عزتمندانه را به ثمر نشاند. اما امروز آمریکای مستکبر و اذنابش به دنبال کاپیتولاسیون بین المللی هستند. در فلسطین، عراق، افغانستان، سوریه، یمن، بحرین، نیجریه و دهها سرزمین دیگر بکشند اما کسی آنها را بازخواست نکند. حتی مزدوران منطقه ای ایشان از روزنامه نگار گرفته تا کودک خردسال را به خون آغشته سازند اما دلارهای نفتی و قراردادهای تسلیحاتی چشم و زبانشان را بر پایمال شدن حقوق بشر ببندد!!!

اگر امروز ترامپ وعده تحریم بیشتر علیه ایران در روز 13 آبان را داده است، نشان می دهد که هنوز ملت ایران را نشناخته است. رئیس جمهور ایالات متحده نمی داند  که ایرانی سر تعظیم در برابر استکبار فرود نمی آورد. نمی داند که پیر و جوان این ملت مشق در مکتب سرخ حسین(ع) نوشته اند و ندای هیهات من الذله را بارها در طول تاریخ به جهانیان ثابت کرده اند. یاد آن شهید مظلوم، دکتر بهشتی به خیر که می گفت:" به آمریکا بگوئید از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر" معنای حرف دیروز آن شهید به خون  غلطیده امروز بر همگان مشخص شده است. ترامپ دوست دارد که با گفتار و رفتار خود  ایران را همچون برخی حاکمان زبون منطقه تحقیر کند. چشم در چشم مردم دنیا به کشوری بگوید گاوشیرده، بگوید اگر من نباشم شما دو هفته هم نیستید و تحقیرهای این چنین! اما ملت ایران چون عزیز و عزتمند است تحقیر را بر نمی تابد و نه ترامپ و نه اسلافش توانستند و نه اخلافش میتوانند ایران را تحقیر کنند.

سیزده آبان امسال برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ایران عزیز خواهد افزود . فریاد مرگ بر آمریکا در سراسر این مرز و بوم طنین انداز خواهد شد و باز همان زمزمه همیشگی ورد زبان جوانان ایران خواهد بود که : " اگر سر به سر تن به کشتن دهیم، از آن به که کشور به دشمن دهیم" .

جامعه اسلامی مهندسین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: