شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 20
کد خبر: ۳۰۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

در حالی که رئیس‌جمهوری آمریکا رونمایی از طرح موسوم به معامله قرن را تا بعد از انتخابات صهیونیست‌ها به تعویق انداخته، گفته می‌شود که داماد وی اطلاعات جدیدی را در این خصوص ارائه خواهد داد.

به گزارش   روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از مهر، «جرد کوشنر» مشاور ارشد و داماد رئیس‌جمهوری آمریکا قرار است هفته آینده در جریان نشست ضد ایرانی «ورشو»، اطلاعاتی را در راستای طرح موسوم به «معامله قرن» ارائه کند.

یک مقام کاخ سفید به خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که کوشنر در جریان کنفرانس لهستان با موضوع غرب آسیا، یک سخنرانی عمومی خواهد داشت و به سوالات درباره طرح «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا موسوم به معامله قرن پاسخ می‌دهد.

به نوشته وبگاه نشریه «آکسیوس» وی هچنین قرار است در نشستی در خصوص مسئله فلسطین به میزبانی «بورگه بِرنده» وزیر خارجه پیشین نروژ در حاشیه کنفرانس ورشو شرکت کند.

البته قرار نیست که کوشنر در این کنفرانس جزئیاتی درباره مفاد طرح ترامپ موسوم به معامله قرن، ارائه کند اما اطلاعات تازه‌ای را درباره وضعیت این طرح و نحوه رونمایی از آن توسط کاخ سفید طی ماه‌های آینده بیان خواهد کرد.

این در حالی است که ترامپ رونمایی از طرح معامله قرن را به دلیل انحلال کابینه رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام در فلسطین اشغالی در نیمه آوریل ۲۰۱۹، تا بعد از انتخابات به تعویق انداخته است.