شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 22
کد خبر: ۳۰۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

نماینده مردم فریدن در مجلس گفت: در حال حاضر تصمیم افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی منتفی است و امروز در جلسه غیر‌علنی مجلس با حضور برخی از وزرا و دولت پیرامون این موضوع گفت‌و‌گو می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از«تابناک»، اکبر ترکی در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به آخرین تصمیم مجلس در مورد بنزین اظهار داشت: در حال حاضر تصمیم افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی منتفی است و امروز در جلسه غیر‌علنی مجلس با حضور برخی از وزرا و دولت پیرامون این موضوع گفت‌و‌گو شود.

وی افزود: بعد از انتشار خبر افزایش قیمت بنزین و اختلاف نظری که بین نمایندگان در مجلس ایجاد شد، در حال حاضر افزایش قیمت بنزین متوقف شده است اما ممکن است که پیرامون افزایش قیمت و راه‌های صرفه‌جویی بنزین صحبت کنند.

بیشتر بخوانید

حاجی‌بابایی: دولت برای افزایش قیمت بنزین مجوز ندارد

یک نماینده مجلس: افزایش قیمت بنزین غیرقانونی است

یک نماینده مجلس: هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین گرفته نشده است

نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مباحثی در مورد افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن بوده است و خواهد بود اما در حال حاضر متوقف و منتفی است و به این شکلی که موضوع طرح شد امکان عملی شدن ندارد، مگر اینکه تغییری ایجاد شود که مردم مشکلی پیدا نکنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درجلسه علنی روز گذشته مجلس نمایندگان به طرح دولت برای افزایش قیمت بنزین بشدت اعتراض کردند و در نهایت سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس اعلام کرد موضوع سهمیه‌‌‌بندی بنزین فعلا منتفی شده است. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس دیروز در این باره گفت: «موضوع سهمیه‌بندی بنزین فعلاً متوقف شده و قرار است این موضوع در جلسه مشترک مجلس و دولت مورد بررسی قرار گیرد».