پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 05
کد خبر: ۳۱۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
دکتر روحانی:
رئیس جمهور گفت: آمریکا از شکستن استقلال ملت ایران کاملا نا امید شده است، دانشمندان و نخبگان کشور قادرند تحریم را به فرصت تبدیل کنند.

آمریکا از شکستن استقلال ملت ایران کاملا ناامید شده است/ مردم شرایط سختی را می‌گذارندبه گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مراسم بزرگداشت سی و نهمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی با تقدیر از تلاش‌های انجام شده در مجموعه جهاد دانشگاهی کرد: روز تاسیس جهاد دانشگاهی روزی مبارک است.

او افزود: جهاد دانشگاهی، نامی مقدس و مجمع نیروهای خلاق، مخلص و با انگیزه است، گفت: کلمه جهاد اقتضا می کند که جهاد دانشگاهی از نظر سرعت، کیفیت و هزینه؛ متفاوت از سایر موسسه های پژوهشی باشد.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم بواسطه تحریم‌های ظالمانه آمریکا در حال حاضر شرایط سختی را در زندگی خود می‌گذرانند، با تقدیر از مقاومت و صبر مردم در این عرصه، تصریح کرد: دولت همه تلاش خود را برای بهبود زندگی و معیشت مردم بکار گرفته است؛ توان دولت محدود، اما بزرگی و صبر ملت نا محدود است.

روحانی ادامه داد: کلمه جهاد اقتضا می‌کند که جهاد دانشگاهی از نظر سرعت، کیفیت و هزینه؛ متفاوت از سایر موسسه‌های پژوهشی باشد، تلاش برای درمان با سلول بنیادی، اهدای حیات مجدد به بیماران است.

او اظهار کرد: آمریکا از شکستن استقلال ملت ایران کاملا نا امید شده است، دانشمندان و نخبگان کشور قادرند تحریم را به فرصت تبدیل کنند.

رئیس جمهور گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی، هنر ایرانی بود، ما تجاوزگر را با هر وسیله ای می‌زنیم، اگر به آبها و خاکهای ما جاوز نکنند، رفتار ما با همه خوب و مسالمت آمیز است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: