جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 06
کد خبر: ۳۱۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
حجت‌الاسلام روحانی در تماس تلفنی رئیس جمهوری آذربایجان:
رئیس جمهور، روابط ایران و آذربایجان را دوستانه و رو به گسترش دانست و بر ضرورت تلاش مسئولان دو کشور در جهت توسعه همکاری‌های همه جانبه تهران- باکو تأکید کرد.

روابط وهمکاری‌های تهران- باکو دوستانه، بردارانه و روبه گسترش است/تاکید روسای جمهور دو کشور بر تسریع در اجرای توافقات فی مابینبه گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ حجت الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز سه‌شنبه در تماس تلفنی «الهام علی‌اف» رئیس جمهوری آذربایجان، با تبریک متقابل عید سعید قربان به دولت و ملت جمهوری آذربایجان، اظهار کرد: خوشبختانه شاهد روند پیشرفت مثبت در همکاری‌های فی مابین با تلاش مسئولان دو کشور هستیم.

رئیس جمهور سفر متقابل مسئولان و وزرای ایران و جمهوری آذربایجان به دو کشور را دارای نتایج تاثیرگذار در توسعه روابط و همکاری‌ها برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با تلاش و اهتمام بیشتر مسئولان شاهد تسریع در به ثمر رسیدن توافقات و همکاری‌های متقابل باشیم.

حجت‌الاسلام روحانی تصریح کرد: جمهوری آذربایجان همواره کشور دوست و برادر ایران بوده و مطمئنا این دوستی و برادری میان دو ملت بیش از پیش گسترش خواهد یافت.

«الهام علی اف» نیز در این تماس تلفنی با تبریک عید سعید قربان به دولت و ملت ایران، گفت: روابط و همکاری‌های ایران و جمهوری آذربایجان رو به توسعه و گسترش است و این ثمره تلاش، اهتمام و روابط مستمر و صمیمانه مسئولان در تهران و باکو است.

رئیس جمهوری آذربایجان با ابراز امیدواری برای دیدار با حجت‌الاسلام روحانی در آینده نزدیک، گفت: مطمئناً روابط دو کشور و دو ملت بهتر از گذشته و رو به توسعه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: