چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 12
کد خبر: ۳۱۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

به گزارش  روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبرگزاری فارس، به نوشته روزنامه هاآرتص رژیم صهیونیستی، یک فروند هواپیمای «بوئینگ ۷۳۷» وابسته به شرکت چند ملیتی بنادر دبی در هفته گذشته سه مرتبه در فرودگاه «بن گورین» تل آویو فرود آمده است.

به نوشته پایگاه خبری شبکه روسیا الیوم، یکشنبه گذشته آخرین هواپیمای این شرکت در فرودگاه بن گورین فرود آمد و پس از ساعاتی آنجا را ترک کرد. دو ماه پیش نیز فرود یک هواپیمای اماراتی در سرزمین اشغالی خبرساز شد. سال گذشته نیز این اتفاق افتاده بود.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص دو احتمال را درباره دلیل این پروازها ذکر کرده و نوشته است: اولین احتمال این است که یکی از شخصیت‌های سیاسی بارز در امارات برای معالجه پزشکی وارد تل آویو شده است. اما در خصوص دومین احتمال، هاآرتص با یادآوری گزارش روزنامه «تایمز اسرائیل» نوشت که «سلطان احمد بن سلیم» رئیس اجرایی شرکت بنادر دبی در روزهای گذشته برای توسعه روابط در حیطه سرمایه‌گذاری وارد سرزمین اشغالی شده است.

مقامات رسمی امارات یا رژیم صهیونیستی هنوز توضیحی در خصوص این پروازها نداده‌اند.

این پروازها در حالی صورت گرفته است که رژیم صهیونیستی تلاش بسیاری برای عادی‌سازی روابط خود با عربستان سعودی، امارات و بحرین انجام می‌دهد که دشمنی با ایران وجه مشترک این کشورهاست.

 

اسرائیل کاتص در مسجد «شیخ زاید» در ابوظبی

 

سفر «اسرائیل کاتص» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به ابوظبی و دیدار با مقامات عالی‌رتبه امارات در دهم تیرماه گذشته یک اقدام بی سابقه در راستای عادی‌سازی روابط به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: