پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۳۲۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
جامعه اسلامی مهندسین:
در این بیانیه آمده است:سيزدهم آبان ماه نه فقط يك روز ملي به عنوان روز مبارزه با استكبار جهاني است بلكه نمادي از ظلم ستيزي و آزادي خواهي در جهان مي باشد.

بسمه تعالي                                                                     

بيانيه جامعه اسلامي مهندسين به مناسبت سيزدهم آبان، روز ملي مبارزه با استكبار جهاني

سيزدهم آبان ماه نه فقط يك روز ملي به عنوان روز مبارزه با استكبار جهاني است بلكه نمادي از ظلم ستيزي و آزادي خواهي در جهان مي باشد. ايران سرافراز در تاريخي چند هزارساله همواره با غرور زيسته است و هرچند كه در عهد شاهاني نابخرد غرور ملي ايرانيان با تصويب لوايح شرم آوري همچون كاپيتولاسيون آزرده شد اما صفحات تاريخ پر است از رشادت ها و دلاوري هاي مردم سرزميني كه نه چنگيز توانست بر آن مسلط شود و نه صدام ديكتاتور و اربابانش توانستند ايران زمين را از آن خود كنند. امروز هم رئيس جمهور امريكا به جاي درس گرفتن از اسلاف خود همان روش نخ نماي شكست خورده سال هاي پيش حاكمان ايالات متحده را در برخورد با ايران اسلامي در پيش گرفته است و اين بار ديگر از دستكش مخملين هم خبري نيست و چهره واقعي و خوي گانگستري حاكميت امريكا خود را در قامت كلمات و سخنراني هاي ترامپ نشان مي دهد.

امروز جهان پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران نمي تواند در همان تقسيم بندي هاي قبلي خود ابرقدرت ها را جاي دهد. ابرقدرتي كه پهپادش در آسمان ايران سرنگون مي شود و از عدم سرنگوني ديگر هواپيماي خود قدرداني مي كند، پهلوان پنبه اي بيش نيست! قدرتمداري كه در خيال، خود را ارباب جهان مي داند اما فرستاده اش با پيام خواهش براي مذاكره، پس فرستاده مي شود ديگر جز هيمنه اي پوشالي چيزي براي خود باقي نگذارده است. اما داستان جنايت هاي استكبار در روي زمين هنوز پايان نپذيرفته و دفتر خونبار اعمال فجيع امريكا و اذنابش در يمن، سوريه، عراق، فلسطين، بحرين، افغانستان و اقصي نقاط جهان مدام ورق مي خورد و هر روز بر تنفر ملت هاي جهان و علي الخصوص ملل منطقه خاورميانه از استكبار جهاني و در راس آنها امريكاي تروريست و تروريست پرور بيشتر و بيشتر مي شود. امريكاي جهانخوار مي داند كه اگر دولت هاي شيرده او در منطقه نباشند و سفاكان كودك كشي همچون رژيم صهيونيستي در منطقه به جنايت و ارعاب و تهديد نپردازند از هيبت ايالات متحده در دنياي امروز هيچ نمانده است. طومار بلند دشمني هاي امريكا با ملت غيور ايران اسلامي تاريخي چندين ده ساله دارد و در اين دشمني آشكار، امريكا هيچ گاه تنها نبوده است و استكبار جهاني در يك كلام مقاومت ملت بزرگ ايران را در برابر مطامع مادي خود هيچگاه برنتابيده است.

امروز و پس از گذشت چهل و اندي سال از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، نهال انقلاب، درخت تنومندي شده كه ريشه هاي آن در اعماق جان هاي مردم خاورميانه دويده است و صداي آزادي خواهي ملت ايران به گوش مردمان ساير كشورها نيز رسيده است. امروز مقاومت در برابر استكبار جهاني به آرزوي بسياري از ملت ها تبديل شده در حاليكه ايران عزيز جلوه اين مقاومت در سراسر دنياست.

جامعه اسلامي مهندسين ضمن گراميداشت يوم الله سيزدهم آبان و تجديد بيعت با آرمان هاي بنيانگزار فقيد جمهوري اسلامي ايران و مقام معظم رهبري (حفظه الله تعالي) ملت شريف ايران را به گراميداشت اين روز الهي در سراسر كشور با فرياد خاموش نشدني " مرگ بر آمريكا " و سردادن شعار حسيني "هيهات من الذلّه" دعوت مي نمايد.


جامعه اسلامی مهندسین 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: