پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - 2020 September 24
کد خبر: ۳۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
سرلشکر رحیم صفوی:
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت:تمامی تحولات چین، روسیه و هند به ضرر آمریکایی‌ها در حال رقم خوردن است.

آمریکا توانایی تغییر چهره راهبردی منطقه و جهان را به نفع خود ندارد/قدرت آمریکا رو به افول و زوال استبه گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در ویژه برنامه یوم الله سیزده آبان که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به پیروزی انقلاب مقدس اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد تا دست دشمنان و آمریکایی‌ها از ایران قطع شود.

او تصریح کرد: شاهد افول آمریکا و قدرت‌گیری جبهه مقاومت هستیم؛ چرا دانشجویان پیرو خط امام در ۱۳ آبان ۵۸ لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند؟ روز گذشته مقام معظم رهبری سخنان بسیار مهمی را بیان فرمودند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: آمریکا توانایی تغییر چهره راهبردی منطقه و جهان را به نفع خودش ندارد و تمامی تحولات چین، روسیه و هند به ضرر آمریکایی‌ها در حال رقم خوردن است.

سرلشکر رحیم صفوی افزود: حمایت سیاسی و مشاوره نظامی ایران بود که باعث شکست آمریکا و متحدان غربی و عربی و برخی کشور‌های منطقه در سوریه و شکست تروریست‌های تکفیری در حلب و موصل شد.

او تصریح کرد: رئیس جمهور بی‌خرد و شارلاتان و بی ادب آمریکا علناً از غارت نفت سوریه آنهم هر ماه ۳۰ میلیون دلار و اینکه من نفت را دوست دارم سخن می‌گوید و اصرار دارد برای دیگران همچون چین، روسیه و ونزوئلا و کره شمالی و ایران تعیین تکلیف کند.

سرلشکر رحیم صفوی گفت: قدرت آمریکا رو به افول و زوال است و آمریکای کنونی به مراتب ضعیف‌تر و بی آبروتر از آمریکای چهار دهه گذشته شده است.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: