سه‌شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - 2021 April 20
کد خبر: ۳۳۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳
دعوت جامعه اسلامي مهندسين به راهپيمائي 22 بهمن:
در بخشي از اين بيانيه آمده است: دفتر پر افتخار حيات انقلاب اسلامي مزين به برگ هاي زريني از حضور هميشگي ملت در دفاع از اسلام و ميهن است و اين همدلي مردم ايران رمز پيروزي هاي بزرگ و خاري در چشم دشمنان اين مرز و بوم است.

بسمه تعالي

بيانيه جامعه اسلامي مهندسين به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران

طلوع فجر چهل و يكم از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران در حالي فرا مي رسد كه ملت قهرمان ايران به پيشواز خلق حماسه اي ديگر مي روند. دفتر پر افتخار حيات انقلاب اسلامي مزين به برگ هاي زريني از حضور هميشگي ملت در دفاع از اسلام و ميهن است و اين همدلي مردم ايران رمز پيروزي هاي بزرگ و خاري در چشم دشمنان اين مرز و بوم است.

امسال هم شكوه حماسه ملت ايران در راهپيمايي سراسري بيست و دوم بهمن ماه به رخ جهانيان كشيده خواهد شد و قاب تصوير دوربين هاي خبري قاصر از نمايش كامل حماسه ايرانيان خواهد شد. چرا كه اين 22 بهمن متفاوت تر از سالهاي گذشته است. امسال بار ديگر شعار "دربهار آزادي، جاي شهدا خالي" به معناي واقعي كلمه متجلي شده و در چهل و يكمين بهار آزادي، جاي سردار آسماني، شهيد حاج قاسم سليماني در ميان ما خاليست، هرچند كه او شهيد شاهدي است كه بر اعمال ما در پيشگاه خداي متعال شهادت خواهد داد. چهلمين روز شهادت سيد شهيدان مقاومت مصادف است با راهپيمايي شكوهمند بيست و دو بهمن و جنبه ديگر اين حضور حماسي امتداد همان قدرشناسي ملت ايران از سردار خويش است.

اكنون كه به فضل خداي متعال ، ملت ايران از همه آزمون هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامي سربلند بيرون آمده است ، در دوم اسفندماه نيز انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي را پيش رو داريم. هرچند كه در فرصت مقتضي به موضوع انتخابات اين دوره خانه ملت خواهيم پرداخت ليكن ضروريست همه فعالان سياسي، احزاب و گروه ها ، داوطلبان نمايندگي مجلس و هواداران آنها را به رعايت قانون ، پرهيز از تخريب يكديگر و دستاوردهاي چند دهه كشور توصيه كنيم و به دميدن روح اميدواري در كالبد جامعه، آنچنان كه رهبر معظم انقلاب اسلامي در بيانيه گام دوم اشاره نمودند دعوت مي نمائيم. متاسفانه در روزهاي اخير شاهد حملاتي به شوراي محترم نگهبان بوديم كه شايسته نيست در فضاي رقابت هاي انتخاباتي دست به تخريب يك نهاد مهم، موثر و قانوني زده شود و صدافسوس كه برخي از اين حملات از جانب كساني است كه خود منتخب انتخابات تحت نظارت شوراي نگهبان بوده اند. همچنين از همه مسئولين اجرايي و نظارتي مي خواهيم كه زمينه حضور حداكثري ملت ايران در انتخابات پيش رو را به احسن وجه فراهم نمايند.

جامعه اسلامي مهندسين ضمن بيعت مجدد با آرمان هاي امام راحل عظيم الشأن و شهداي گرانقدر و اطاعت از فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامي ، ملت بزرگ و حماسه ساز ايران عزيز را به حضور پرشور در راهپيمايي هاي سراسري بيست و دوم بهمن دعوت مي نمايد كه مطمئنا در حماسه اي ديگر ، جهان مبهوت حضور ملت ايران در پاسداشت استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: