سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 04
کد خبر: ۳۳۳۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
بیانیه
جهان چشم انتظار خلق حماسه‌اي ديگر از مردم ايران زمين است. ملت قهرمان ايران که در انقلاب سال 57 خود با نفي استبداد و خودکامگي، حاکميت نظام مردمسالاري ديني را بنا نهادند سالهاي متمادي است که در صحنه‌هاي گوناگون با حضور حماسي خود ثابت کرده‌اند که پشتوانه و سرمايه اي عظيم براي جمهوري اسلامي هستند و نظام اسلامي با تکيه به آراء ملت همواره در جهان سربلند بوده است.

بيانيۀ جامعۀ اسلامي مهندسين در خصوص انتخابات يازدهمين دورۀ مجلس شوراي اسلامي

جهان چشم انتظار خلق حماسه‌اي ديگر از مردم ايران زمين است. ملت قهرمان ايران که در انقلاب سال 57 خود با نفي استبداد و خودکامگي، حاکميت نظام مردمسالاري ديني را بنا نهادند سالهاي متمادي است که در صحنه‌هاي گوناگون با حضور حماسي خود ثابت کرده‌اند که پشتوانه و سرمايه اي عظيم براي جمهوري اسلامي هستند و نظام اسلامي با تکيه به آراء ملت همواره در جهان سربلند بوده است.

امروز که تمامي توطئه‌هاي دشمنان اين مرز و بوم به فضل‌ الهي و با حضور قهرمانانه ملت و رهبري داهيانۀ امام راحل عظيم الشأن (ره) و خلف صالح ايشان مقام معظم رهبري ناکام مانده است، جنگ رواني و اقتصادي اصلي ترين حربۀ دشمنان براي ضربه زدن به ايران عزيز است و انتخابات صحنۀ با شکوهي براي جلوه‌گري مقاومت مردم ايران در برابر تحريم‌ها و تهديدهاست. اين تحريم‌هاي ظالمانه که با هدف ايجاد شکاف بين ملت و حاکميت صورت پذيرفته است و به خيال خام استکبار، پشتوانۀ مردمي نظام را هدف قرار داده است هر چند که ملت ما را دچار سختي و تعب نموده است اما حضور با شکوه مردم در مراسم تشييع سردار مقاومت شهيد حاج قاسم سليماني و پس از آن در راهپيمايي‌هاي با شکوه 22 بهمن در سراسر کشور نشان داد که ايران سرافراز همچنان محکم و استوار با وحدت و انسجام ايستاده است و انتخابات دوم اسفند جلوۀ ديگري از اين حضور با بصيرت ملت ايران خواهد شد. رقابت‌هاي انتخاباتي به آخرين ساعات خود نزديک شده است و کانديداهاي محترم به هر نحو، نظرات خود را در معرض آراء عمومي قرارداده‌اند. جا دارد از زحمات مسئولين اجرايي و نظارتي که تاکنون براي برگزاري هرچه با شکوهتر اين انتخابات تلاش نموده‌اند قدرداني نمائيم. هرچند که در هفته‌هاي اخير شاهد هجمه هايي به شوراي محترم نگهبان بوده‌ايم و متاسفانه برخي افراد که پيش از اين از معبر نظارتي همين شورا عبور کرده بودند و راي ملت را مستقيم يا غير‌مستقيم بدست آورده بودند، متاسفانه دست به تخريب و جهه شوراي نگهبان زدند اما ملت بصير ايران فهرست‌هاي مختلف و سلايق گوناگون را در ميان کانديداها ملاحظه مي‌نمايند و مي دانند كه غوغاي ايجاد شده عليه شوراي نگهبان يك ترفند انتخاباتي تكرارشده در چند دوره اخير مي باشد. نيروهاي اصولگراي کشور نيز تلاش وافري براي انتخاب کانديداهاي مطلوب با شاخص‌هاي انقلابي و اصولگرايي داشتند که به لطف خداي متعال اين تلاش‌ها با از خود گذشتگي افراد مختلف نتيجه داد و نيروهاي اصولگرا در تهران به وحدت کامل و فهرست واحد دست پيدا نمودند.

جامعۀ اسلامي مهندسين ضمن احترام به تمامي کانديداهاي اصولگرا و تقدير از کساني که بدليل قرارنگرفتن در محدودۀ 30 نفره "فهرست وحدت" اعلام شده از سوي شوراي ائتلاف نيروهاي انقلاب براي حوزۀ انتخابيۀ تهران، مردانه و مدبرانه انصراف دادند، حمايت خود را از فهرست واحد اصولگرايان اعلام مي‌دارد و با دعوت از آحاد ملت براي حضور حماسي در يازدهمين دورۀ انتخابات مجلس شوراي اسلامي، از نيروها، احزاب و گروه‌هاي اصولگرا مي‌خواهد تا در حوزۀ انتخابيۀ تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس به "فهرست وحدت اصولگرايان" با اسامي زير راي دهند.

محمدباقر قالیباف

مرتضی آقاتهرانی

الیاس نادران

سیدمحمود نبویان

سیدمصطفی میرسلیم

عبدالحسین روح الامینی

زهره الهیان

محسن پیرهادی

مالک شریعتی

ابوالفضل عمویی

بیژن نوباوه

مجتبی توانگر

فاطمه رهبر

رضا تقی‌پور

احمد نادری

سیدنظام الدین موسوی

سیداحسان خاندوزی

سمیه رفیعی

فاطمه قاسم پور

زهره لاجوردی

سیدرضا تقوی

غلامحسین رضوانی

سیدمحسن دهنوی

علی خضریان

روح‌الله ایزدخواه

مجتبی رضاخواه

مهدی شریفیان

اقبال شاکری

عزت‌الله اکبری

سیدعلی یزدی‌خواه

اميدواريم در سايه سار عنايات خاصۀ حضرت حق (جلّ و علي) و توجهات امام عصر، مهدي موعود (عج) و زعامت رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامي، با حضور حماسي ملت در دوم اسفند ماه جاري دوستان ايران عزيز در سراسر جهان شاد و دشمنان ملت ايران همچون هميشه سرخورده و مايوس گردند و به فضل الهي مجلس قوي و کارآمد و در تراز انقلاب اسلامي تشکيل گردد.

جامعۀ اسلامي مهندسين

30 بهمن 1398


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: