چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 12
کد خبر: ۳۳۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از  مهر، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر این بار معترضان علیه نژادپرستی در آمریکا را به زندان‌های طولانی مدت تهدید کرد.

ترامپ در این ارتباط، معترضان را آنارشیست‌، آشوبگر و کسانی معرفی کرد که اقدام به خرابکاری دادگاه فدرال در پورتلند یا ساختمان‌های فدرال در هر کدام از شهرها یا ایالت‌های کرده‌اند و در ادامه هشدار داد این افراد تحت قانون، مورد پیگرد قرار خواهند گرفت.

رئیس جمهور جنجالی آمریکا در ادامه با درخواست برای توقف اعتراضات، همچنین هشدار داد که ۱۰ سال زندان در انتظار این معترضان خواهد بود.

مرگ جورج فلوید، مرد سیاه‌پوست آمریکایی هنگام بازداشت توسط پلیس باعث شعله ور شدن موجی از اعتراضات در سراسر آمریکا علیه تبعیض نژادی و رفتار پلیس با سیاهپوستان شد.

این اعتراضات از بیش از دو ماه پیش تا کنون در نقاط مختلف آمریکا ادامه دارد.

از سوی دیگر نحوه عملکرد ترامپ در برابر معترضان آمریکایی با انتقادات زیادی روبرو شده و ماه گذشته حتی نمایندگان جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا در اقدامی نادر از «دونالد ترامپ» بابت واکنش او به اعتراضات در آمریکا انتقاد کرده‌اند.

ترامپ ترند‌های توئیتری علیه خود را مضحک و ناعادلانه خواند

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حساب توئیتری خود نوشت: دیدن به اصطلاح ترندینگ "Trending" توئیتر بسیار منزجرکننده است، جایی که ترند‌های مختلفی درباره من وجود دارد و هرگز این ترند‌ها خوب نیستد. آن‌ها به دنبال یافتن هر آن چیزی هستند که می‌توانند پیدا کنند، آن را تا حد ممکن بدتر جلوه دهند و برای آنکه بتوانند ترند کنند آن را در سطحی گسترده منتشر می‌کنند. واقعاً مضحک، غیرقانونی و البته بسیار ناعادلانه است!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: