بيانيه
دعوت جامعه اسلامي مهندسين به حضور پر شور در راهپمايي روز قدس + بيانيه

بسمه تعالی

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت روز جهانی قدس

به توفیق الهی، این روز قدس از روزهای قدس سالهای گذشته، قوی‌تر و پُرشورتر برگزار خواهد شد. مقام معظم رهبری

روز قدس نماد آزادی خواهی، عدالت طلبی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی جهان اسلام است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان بکشند. امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران با درایت و دوراندیشی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به روزی جهانی برای اقامه دعوی علیه غاصبان صهیونیست و اربابانشان در دنیا بدل ساخت.

امروز آرمان قدس شریف دیگر نه یک مسأله عربی بلکه هدف بزرگ جهان اسلام است. تمام تلاش هایی که روسای حکومت های وابسته عربی در سال های گذشته برای عربی جلوه دادن موضوع آزادی فلسطین از خود نشان دادند، امروز در ورای سیاست های کثیف سازشکارانه آنها رنگ باخته و حنای آنان که در پس پرده دست سازش با صهیونیست می دهند برای ملت های مسلمان رنگی ندارد. حکام سعودی و دیگر رژیم های مرتجع قدس شریف را به بهای ناچیز لبخند ترامپ و حمایت امریکا و اذنابش فروختند اما تا ابد لکه ننگی بزرگ بر دامان خود نشاندند. مساله انتقال سفارت امریکا از تل آویو به قدس و سکوت حکام مرتجع، دیگر آبرویی برای آنان باقی نگذاشته است.

شاید آنروز که امام راحل عظیم الشأن جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس نامید و ملت های مسلمان را به خروش علیه استکبار و غاصبان فلسطین فراخواند امروزی را می دید که حاکمان بی لیاقت و خائن به آرمان قدس شریف خیانت می کنند و ملت فلسطین در می یابند که برای آزادی قدس راهی جز مقاومت وجود ندارد.

جامعه اسلامی مهندسین ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نموده و از تمامی اقشار خصوصا مهندسین متعهد و فرهیخته کشور دعوت میکند تا همگام با سایر مسلمانان جهان و دوشادوش ملت ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت نمایند.

جامعه اسلامی مهندسین